BİZ KİMİZ?

LOV Group, rekabetin üst seviyede olduğu günümüzde siz müşterilerimizin ürettiği veya sattığı ya da hizmetlerinizin, piyasada daha fazla pazar payı oluşturması, hedef kitlenizin dikkatinin çekilmesi, kârlılığınızın arttırılması için sunduğumuz hizmetler ile; üretici ve ürünün tüketicisi arasında gittikçe büyüyen mesafeyi kapatmak için kurulmuş bir tanıtım ve organizasyon ajansıdır.

LOV Group

Neden LOV?

NEDEN LOV?

E

vet, Türkiye’de tanıtım ve organizasyon alanında yüzlerce firma ve bir o kadar seçeneğiniz var. Fakat kendi olan, kendine özgü çalışma prensiplerine sahip ama bir yandan da sizin hedefleriniz doğrultusunda hareket eden bir firma arıyorsanız, gelin , kararlı ve emin adımlarla, hedeflerinize birlikte yürüyelim…

 

S

izi LOV farkı ile çalışma ayrıcalığına davet ediyoruz. İsteğimiz; önce sizi tanımak ve özümsemek, ardından sizi ve faaliyetlerinizi en doğru biçimde yansıtmak. Organizasyon alanındaki tecrübemizi ve kaliteli hizmetimizi sizlerin de hizmetine sunmak. Bir tanıtım ve organizasyon şirketi değil, kazancın kendisini arıyorsanız DOĞRU ADRESTESİNİZ…

AMACIMIZ

Bilmenin bir duraklama, öğrenmenin ise bir ilerleme olduğunun farkında olduğumuzdan, öğrenmeyi ve ilerlemeyi hedef olarak seçiyoruz kendimize.

Bu sebeple, hedeflerinize yani hedeflerimize ulaşmayı düşünüyoruz. Her geçen gün büyüyen kadromuzla ve heyecanımızla, ciddiyetimizi kaybetmeden çalışmalarınızda yanınızda yer almak istiyoruz.

 

 

LOV-Group-Amacımız

İSTATİSTİKLERİMİZ

Aşağıdaki verilerimiz Türkiye geneli içindir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2926

HOSTES SAYISI

674

HOST SAYISI

 

3600

TOPLAM KAYITLI HOST&HOSTES